Preloader

Grafik Tasarımı

Ekin Bulut Designs Grafik Tasarım

Grafik tasarım çalışmaları, web tasarım dahil tüm kurumsal kimlik çalışmalarını kapsamaktadır. Grafik tasarım çalışmalarının içeriği çok geniş ölçeklidir.

Ekin Bulut Designs Grafik Tasarım
Profesyonel grafik tasarım hizmetleri firmanızın kalitesini, işinize verdiğiniz önemi yansıtmaktadır. Görsel çalışmalar her zaman ön planda olmakla beraber, ilk izlenim açısından çok değerlidir. Ekin Bulut Designs Yazılım ve Reklam Ajansı olarak tam da burada biz devreye giriyoruz, fikirlerinizi tasarlıyoruz ve markanıza kalite katıyoruz.

Kurumsal Kimlik

Bütün detaylar bir tasarım ile başlar, tasarım firmanızın imajıdır. Markaların kurumsallıklarının yapı taşlarından birisi olan ‘’Kurumsal Kimlik’’ tasarımlarını markaların vizyon, misyon ve hedef kitleye aktarmak istedikleri mesaj ile bir bütün haline getirerek logo ve markanın kurumsal yapısına uygun renk ve font ailesi ile birlikte içinde bulundukları sektörde farkınızı ortaya koymanızda yardımcı oluyoruz.

Kurumsal Kimlik
Kurumsal Kimlik Denilince İlk Akla Gelenlerden Bir Kısmı; - Logo Tasarım - Kartvizit Tasarım - Poşet Zarf Tasarım - Bloknot Tasarımı - Sunum Dosyası Tasarım - Yaka Kartı Tasarımı - Tebrik Kartları Tasarımı - Dijital İmza Tasarımı - Tabela Tasarım - Bayrak Tasarımı - Flama Tasarımı - Diplomat Zarf Tasarım - Antetli Kağıt Tasarım - Fatura Tasarımı - İrsaliye Tasarımı - Tahsilat Makbuzu - Teklif Formu Tasarımı - Sipariş Formu Tasarımı

İlan Tasarımları

Markanızın tüm afiş, el ilanı ve gazete gibi dönemsel veya sürekli ihtiyaç duyabileceği tasarımları sağlıklı bir süreç yönetimi ve işbirliği ile oluşturuyoruz.

İlan Tasarımları
- El İlanı Tasarımı - Gazete - Afiş

Ambalaj Tasarımları

Markalarımızın çalıştıkları sektöre uygun olarak hazırlanan ambalajlarımızın tasarımları, hem estetik hem de kullanış açısından uygun olacak şekilde gerçekleştirilmektedir.

Ambalaj Tasarımları
Markanıza hedef kitle tarafından dikkat çekici ve akılda kalıcı tasarımlar ile sizlere destek oluyoruz. - Ambalaj Tasarımları - Çay Ambalajı - Draje Ambalajı - Pasta Kutusu - Poğaça Kağıdı

Katalog, Broşür Tasarımları

Katalog ve broşür tasarımlarımızda konu hakkında sizlerden detaylı bir şekilde aldığımız briefler doğrultusunda hazırladığımız broşür ve katalog tasarımlarımızda hedef kitlenin ilgisini çekecek okunaklı içerikler üretiyoruz.

Katalog, Broşür Tasarımları
- Katalog Broşür - Broşür - Dergi - Katalog - El ilanı - Menü Tasarımı

Diğer Tasarımlar

Markanızın ihtiyacı olabilecek her türlü tasarımı sizler için oluşturuyoruz. Outdoor ve araç giydirme gibi tasarımlarımızda özenli ve sistematik çalışma yapımız ile taleplerinizi hızlı ve kaliteli bir şekilde karşılıyoruz.

Diğer Tasarımlar
- Diğer Tasarımlar - Araç Giydirme Tasarımı - Outdoor Tasarımı